HOS GELDINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HOS GELDINIZ

Yeni Bulusma Noktanız

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Forumumuz
Tarayıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
En son konular
» oyun siteleri
Siteye Adminden İlk Mesaj Icon_minitimeCuma Mart 06 2009, 16:02 tarafından uaburakcan44

» oyun siteleri
Siteye Adminden İlk Mesaj Icon_minitimeCuma Mart 06 2009, 16:01 tarafından uaburakcan44

» oyun siteleri
Siteye Adminden İlk Mesaj Icon_minitimeCuma Mart 06 2009, 16:00 tarafından uaburakcan44

» oyun siteleri
Siteye Adminden İlk Mesaj Icon_minitimeCuma Mart 06 2009, 15:59 tarafından uaburakcan44

» al sana fal
Siteye Adminden İlk Mesaj Icon_minitimePerş. Mart 05 2009, 17:24 tarafından uaburakcan44

» online ders çalışma sitesi
Siteye Adminden İlk Mesaj Icon_minitimePerş. Mart 05 2009, 17:21 tarafından uaburakcan44

» resimlere dikkatli bakın
Siteye Adminden İlk Mesaj Icon_minitimePerş. Mart 05 2009, 15:42 tarafından uaburakcan44

» MEHMET KABAK (ADMİN)
Siteye Adminden İlk Mesaj Icon_minitimeÇarş. Mart 04 2009, 15:28 tarafından Admin

» SÜPER BİR SAVAŞ OYUNU
Siteye Adminden İlk Mesaj Icon_minitimeÇarş. Mart 04 2009, 15:26 tarafından Admin

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Forumumuz

Siteye Adminden İlk Mesaj

3 posters
YazarMesaj
BaBaKoNdA
Genel Yonetici
Genel Yonetici
BaBaKoNdA

Erkek
Memleket : istanbul
En Sevdiğin Oyun : Web Hack,Programlama,Yazilim,Oyun vs.

Siteye Adminden İlk Mesaj Empty
MesajKonu: Siteye Adminden İlk Mesaj   Siteye Adminden İlk Mesaj Icon_minitimePerş. Eyl. 18 2008, 13:22

Evt MBK Forumları Açılmıştır.Vatana Millete Uğurlu Olsun.Beni bu sitede tanımayan yoktur ama oldu ki siteye dışardan bir üye geldi.Kendimi Tanıtayım.

Adım:Murat

Bu sitenin Genel Yöneticiliğini Yapıyorum.
Ben kendimi tanıttım.Sıra Yönetici Ekibimde!
http://www.siberforums.tr.cx  Site Tatildee!!!
Admin
Genel Yonetici
Genel Yonetici
Admin

Erkek

MesajKonu: Geri: Siteye Adminden İlk Mesaj   Siteye Adminden İlk Mesaj Icon_minitimePerş. Eyl. 18 2008, 13:23

BEN DE BU SİTENİN PATRONUYUM(!) SEVGİLİ GENEL YÖNETİCİMLE SİZE EN BÜYÜK HİZMETİ VERMEK İÇİN CANIMIZI DİŞİMİZE TAKARAK(!)ÇALIŞIYORUZ.

ADIM:MEHMET

En son Admin tarafından Cuma Şub. 27 2009, 19:22 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://mehmetlehayat.yetkin-forum.com
M@n!aq_3r3n
Forum Yoneticisi
Forum Yoneticisi
M@n!aq_3r3n

Erkek
En Sevdiğin Oyun : bilgisayar bilgisayar bilgisayar

MesajKonu: Geri: Siteye Adminden İlk Mesaj   Siteye Adminden İlk Mesaj Icon_minitimePerş. Eyl. 18 2008, 16:09

BEN DE BU SİTENİN BÖLÜM YÖNETİCİSİYİM ÇALIŞMLARIZ DEVAM EDİYOR MEHMET ARKADAŞIMA KATILIYORUM ADIM İSE

EEEERRRRRRREEEEEEEENNNNNNNNN

Siteye Adminden İlk Mesaj
1 sayfadaki 1 sayfası